Kompresory stacjonarne - SPRZEDAŻ - SERWIS KOMPRESORÓW ŁOPATKOWYCH i ŚRUBOWYCH

Przejdź do treści
Kompresory śrubowe
Stacjonarne kompresory śrubowe
 ATMOS Chrást, s. r. o.

Atmos ALBERTKompresory śrubowe elektryczne z napędem bezpośrednim i pasowym Multi V-belt drive
Kompresory Atmos ALBERT przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, oferują kompleksowe rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza, w segmencie 3 – 22 kW. Występują w wersji ALBERT, Vario i Premium. Dzięki niewielkim rozmiarom znajdują one zastosowanie w warsztatach i lakierniach samochodowych, w warsztatach stolarskich przy produkcji mebli, przy obróbce metalu, oraz w innych gałęziach przemysłu takich jak przetwórstwo, budownictwo, kopalnie.

Atmos SEC Stacjonarne kompresory śrubowe dla przemysłu
Linia SEC produkcji Atmos Chrást, s. r. o. to cztery podstawowe typy sprężarek SEC 221, SEC 300, SEC 302 i SEC 372, o mocach od 22 do 37 kW. Występują one w wariancie ze sterownikiem elektronicznym Airmaster R1/S1, oraz w wersji Vario z przetwornicą częstotliwości. Kompresory serii SEC przeznaczone dla wszystkich segmentów branżowych. Do ich budowy wykorzystuje się najlepszej jakości materiały i komponenty wiodących producentów takich jak VMC, CMC, SKF.

Atmos SMARTronicRewolucyjne kompresory śrubowe dla najbardziej wymagających
SMARTronic to nowa seria bezkompromisowych sprężarek śrubowych o mocy od 30 kW do 90 kW dla najbardziej wymagających. Kompresory SMARTronic wyposażone są w zintegrowany osuszacz fuzyjny, który wykorzystuje ciepło opadowe do osuszania powietrza. Cały kompresor sterowany jest przez centralny system sterowania z jednego panelu sterowania przy wsparciu zaawansowanej diagnostyki. Sprężarki SMARTronic dostępne są w wersjach ST, ST+, ST Vario, ST Vario+.


Wróć do spisu treści